Ballina Etiketimet Alfred Moisiu

Etiketim: Alfred Moisiu

“Mendojnë si të pasurohen e të bëjnë vila”/ Pas takimit me...

0
Kujtimet e ngjarjet, ndërhyrjet dhe veprimet, sukseset e dështimet, dëshirat dhe mundësitë… Të gjitha të përmbledhura nga Alfred Moisiu në një libër për Presidencën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24