Ballina Etiketimet Alexis

Etiketim: Alexis

Alexis Sanchez me transferim të përhershëm në Inter

0
Ishte transferuar në Inter vetëm përkohësisht, por duket se marrëveshja do të mbyllet për të një transferim të përhershëm. Të paktën kështu shkruajnë mediat italiane,...

Mant Utd sakrifikon Alexis dhe Lingard për kartonin e Jadon Sancho

0
Jadon Sancho është dëshira e madhe e Manchester United. Me merkaton e verës që po afron, emri i Jadon Sancho vazhdon të jetë ndër më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24