Ballina Etiketimet Alexa

Etiketim: Alexa

Alexa do t’ju njoftojë për “ofertat” e ardhshme në Amazon

0
Nuk do t'ju duhet të qëndroni përpara një ekrani herën tjetër që dëshironi të përfitoni nga një shitje që vjen së shpejti në Amazon.Kjo...

Kompjuteri lexon edhe shqip, krijohet “Alexa” apo “Google Home” shqip

0
Për herë të parë gjuhën shqipe mund ta lexosh dhe ajo të shkruhet automatikisht në kompjuter. Mund të jeni të mësuar me “voice-to-text” nga anglishtja,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24