Ballina Etiketimet Alessia

Etiketim: Alessia

Një trekëndësh dashurie: Stefano e tradhtoi Belen-in me Alessia Marcuzzi-n?

0
Ndarja e Belen Rodirguez dhe Stefano De Martino-s pak muaj pas ribashkimit të bujshëm është një nga temat më të përfolura në mediat rozë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24