Ballina Etiketimet Alergjitë

Etiketim: alergjitë

Lëngu i qepës së kuqe/ Kura natyrale për stomakun dhe alergjitë

0
Lëngjet e frutave dhe perimeve janë plot vlera dhe përfitime shëndetësore. Por kur mendon për lëngun e perimeve, qepa e kuqe është e fundit...

Simptomat dhe alergjitë që shkakton penicilina

0
Penicilina përdoret kryesisht për trajtimin e infeksioneve bakteriale, duke përfshirë inflamacionin e mushkërive, dhëmbët dhe infeksionin e veshëve. Ajo u zbulua nga shkencëtari skocez Alexander...

Mjekja tregon si mund t’i dalloni alergjitë e stinës nga Covid-19

0
Mjekja alergologe, Mira Xhixha, shpjegoi simptomat që dallojnë alergjitë e pranverës nga Covid-19. Xhixha tha se në këto kohë, njerëzit janë akoma më të ndërgjegjësuar...

Përdorni gjethet e kësaj bime për t’i shmangur rrudhat, aknet dhe...

0
Nëse jeni ndër ato që vuajnë nga çfarëdo lloji i problemeve të lëkurës, duke përfshirë alergjitë, aknet, apo dëshironi t’i hiqni rrudhat, atëherë për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24