Ballina Etiketimet Alergjisë

Etiketim: alergjisë

Dallimet kryesore mes simptomave të alergjisë dhe koronavirusit

0
Simptomat e alergjisë, gripit, koronavirusit ose ftohjes, në fazën e hershme, mund të jenë të ngjashme ndaj duhet patur kujdes për të kuptuar dallimin. Me...

Ndryshimi mes alergjisë dhe coronavirusit

0
Simptomat e alergjisë, gripit, coronavirusit ose ftohjes, në fazën e hershme, mund të jenë të ngjashme ndaj duhet patur kujdes për të kuptuar dallimin Me...

Ushqimet më të mira kundër alergjisë dhe disa këshilla antialergjike

0
Alergjitë ndikojnë në mushkëri, hundë, veshë, stomak, lëkurë dhe pjesë të tjera të trupit. Mund të shkaktojë kruajtje të lehta deri në anafilaltik, një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24