Ballina Etiketimet Alergji

Etiketim: alergji

Nusja me alergji nga frutat e thata vdes pasi hëngri ëmbëlsirë...

0
Një nuse e re ka vdekur në pritjen e martesës së saj pasi pësoi një krizë anafilaktike të shkaktuar nga alergjia prej frutave të...

Lyrical Son: Kam ‘alergji’ prej shumë kolegëve

0
Reperi i njohur Lyrical Son tashmë numëron vite të shumta në skenë dhe falë projekteve që ka sjellë vazhdon të jetë shumë i pëlyer...

Njihuni me 8 ushqimet që nuk e dini se shkaktojnë alergji

0
Alergjitë janë shumë të përhapura dhe mund të prekin një numër të madh personash. Mund të shkaktohen si nga ushqimet ashtu edhe nga faktorë...

Pse tatuazhi juaj i vjetër mund të shkaktojë infeksion ose alergji...

0
Acarimi i lëkurës mund të zhvillohet muaj, vite, madje edhe dekada pas procesit fillestar të tatuazheve. Dermatologët thonë se tatuazhet shkatërrojnë shtresën mbrojtëse të lëkurës,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24