Ballina Etiketimet Aleksi

Etiketim: Aleksi

U ndanë, por Rudina iu bëri thirrje gocave se Aleksi është...

0
Rudina Dembacaj dhe martesa e saj kanë qenë kryefjala e ditës së fundi; aktorja e humorit po përflitej prej disa kohësh se kishte probleme...

Rudina Dembacaj poston foto me ish-bashkëshortin: Aleksi çun beqar

0
Rudina Dembacaj prej kohësh është në qendër të vëmendjes në lajmet rozë pasi u fol se ishte në proçes divorci me bashkëshortin Aleks Varfaj. Aktorja...

“Aleksi çun beqar”, reagon ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj

0
Rudina Dembacaj ka publikuar ditën e sotme një foto në instagram me ish-bashkëshortin e saj Aleks Varfaj dhe ka shkruar mbi të “Aleksi çun...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24