Ballina Etiketimet Aleksandri

Etiketim: Aleksandri

Një marrëdhënie treshe, një divorc dhe… sërish bashkë! Egla dhe Aleksandri...

0
Pak kohë më parë, në një intervistë për mediat, Egla Harxhi konfirmoi zërat se ajo dhe dhe partneri i saj, Aleksander de Basseville, janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24