Ballina Etiketimet Aleko Anagnostit

Etiketim: Aleko Anagnostit

Zjarri në zyrën e noterit Aleko Anagnostit/ “Zbërthehet” autori, tregon...

0
Shtetasi Marjo Sinani, i arrestuar për djegien e zyrës së noterit është rrëfyer përpara hetuesve ku dhe ka pohuar emrin e personit që porositi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24