Ballina Etiketimet Alegro

Etiketim: alegro

Një fëmijë i lumtur është i zhurmshëm, trazovaç, alegro dhe i...

0
Është e rëndësishme të theksojmë, në radhë të parë, se një fëmijë normal mbetet një fëmijë që qan, i cili shpreh emocionet e tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24