Ballina Etiketimet Aleatja

Etiketim: aleatja

Vitamina F, aleatja më e mirë për t’u dobësuar dhe mbajtur...

0
Vitamina F, e tretshme në yndyrë dhe e ndjeshme ndaj nxehtësisë dhe dritës, është e përbërë nga dy acide yndyrore esenciale, përkatësisht acid linoleik...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24