Ballina Etiketimet Aleat

Etiketim: aleat

Sheqeri, aleat i shkëlqyer për të shmangur debatet në çift

0
Në familjen e “mjeteve juridike të gjyshes”, gjejmë sheqerin! I njohur për të bërë një scrub dhe për të hequr lëkurën e vdekur, sipas...

“Çamët, asnjë ditë aleat me fashizmin”, ish-deputeti Tahiri kërkon gjyq për...

0
Ish-deputeti i PDIU, Dashamir Tahiri, me pjestarë të komunitetit çam dhe anëtarë të Shoqatës Çamëria zhvilluan homazhe në Varrezat e Kllogjerit për të përkujtuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24