Ballina Etiketimet Aleancat

Etiketim: Aleancat

Llumnica flet për aleancat në mes klubeve: Kurdisjet s’janë vetëm për...

0
Analisti dhe njohësi i zhvillimeve në futbollin kosovar, Ardian Llumnica, ka thënë se kurdisjet apo manipulimet e rezultateve në futbollin kosovar nuk ndodhin vetëm...

Doçi: Aleancat të përgatiten për prishjen e godinave të tjera, Muzeu...

0
I ftuar në “360gradë”, poeti Agim Doçi u shpreh se aleancat të përgatiten të mbrojnë godinat se do të prishim muzeun kombëtar, ish-parlamentin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24