Ballina Etiketimet Aleanca

Etiketim: Aleanca

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit tjetër padi në SPAK: U kryen...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka dorëzuar një tjetër padi sot në SPAK për Teatrin Kombëtar që u shemb mëngjesin e 17 majit me...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit vijon mbledhjen e firmave në Elbasan

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit vijon turin kombëtar të mbledhjes së firmave të qytetarëve për rindërtimin e Teatrit të ri Kombëtar siç ishte ai...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit vazhdon mbledhjen firmave në Lezhë

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka nisur mbledhjen e firmave edhe në qytetin e Lezhës. Firmat po mblidhen pranë pallatit të kulturës, ndërsa thirrjes i...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit del kundër bashkëpunimit mes Ramës dhe...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka reaguar ndaj tryezës të organizuar nga Partia Socialiste dhe Partia Demokratike në Shqipëri për mbrojtjen e këtij objekt. Kjo...

Kthesë e papritur/ Aleanca për Teatrin paralajmëron protestë në orën 19.30,...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit parlajmëron protestë sot në 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, pretendohet se po rrethohet prona...

Rama i përgjigjet Metës: Aleanca për Teatrin do të bëhet partia...

0
Kryeministri Edi Rama paralajmëroi mbrëmjen e së enjtes se Aleanca për Teatrin do të kthehet në partinë e re politike të Ilir Metës. Ai shtoi...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit: Do të bashkëpunojmë me çdo qytetar...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit nëpërmjet një statusi në Facebook ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka edhe katër kërkesa. Ata shprehen...

Hetimet për Teatrin, Aleanca protestë para SPAK: Prokurorët të veprojnë shpejt,...

0
Aleanca për Mbrojtjen  e Teatrit e zhvendosi sot protestën para SPAK. Përfaqësuesit e aleancës thanë se simbolika e kësaj proteste është mbështetja dhe inkurajimi...

Aleanca për mbrojtjen e Teatrit dhe opozita organizojnë sërish protestë masive,...

0
Sot Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit me mbështetjen e opozitës organizon protestën e dytë pas shembjes së Teatrit Kombëtar. E para u zhvillua të hënën...

Aleanca ne protestë sot në 16:30, PD denoncon presionin: Po ndalohen...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Qytetarëve ftoi sot në orën 16:30 qytetarët të jenë sot në protestë si reagim për shembjen e godinës së Teatrit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24