Ballina Etiketimet Alda Klosi

Etiketim: Alda Klosi

U arrestua për pastrim parash, Alda Klosi pyetet në burg: Rozeta...

0
Ish-zyrtarja e Kryeministrisë, Alda Klosi e cila po mbahet në paraburgim nën dyshimet për pastrim parash, fshehje pasurie dhe deklarim të rremë, ka folur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24