Ballina Etiketimet Albtelecom

Etiketim: Albtelecom

Shteti hungarez bëhet aksioner në kompanitë shqiptare ALBtelecom dhe ONE

0
Shteti hungarez bëhet aksioner në dy kompanitë shqiptare të sektorit të telekomunikacioneve, ALBtelecom dhe ONE, nëpërmjet kompanisë hungareze 4iG. Në një njoftim për shtyp,...

Ndryshon struktura e tregut të telekomunikacionit në Shqipëri, hungarezët e 4iG...

0
Lëvizjet e fundit kanë ndryshon struktura e tregut të telekomunikacionit në Shqipëri. Nëpërmjet një njoftimi për shtyp, kompania hungareze, 4iG, zyrtarizoi marrjen e pronësisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24