Ballina Etiketimet Albright

Etiketim: Albright

Kuvendi i Shqipërisë mban një minutë heshtje për Madeleine Albright

0
Kuvendi i Shqipërisë mban një minutë heshtje për ish-Sekretaren amerikane të Shtetit, Madeleine Albright, e cila ka ndërruar jetë të mërkurën në moshën 84-vjeçare...

​Rama: Albright, gruaja që mbikëqyri rrugën e lirisë së Kosovës

0
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e ka quajtur lajm të trishtuar ndarjen nga jeta të mikes së madhe të shqiptarëve Madalene Albright."Lajm i trishtueshëm...

Berisha për Albright: Mbeti deri në fund të jetës një avokate...

0
Ka ndërruar jetë ish-sekretarja amerikane e Shtetit, Madeleine Albright.Pas këtë lajm të hidhur ka reaguar, ish kryeministri, Sali Berisha përmes një postimi në Facebook.Ai...

Angelina Jolie flet per fuqizmin e gruas gjatë  bisedes për barazinë...

0
Humanistja dhe fituesja e çmimit Oscar flet per fuqizimin e gruas dhe barazinë gjinore gjatë një bisede me ish sekretaren e shtetit Madeleine Albright....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24