Ballina Etiketimet Albionës

Etiketim: Albionës

Me këto fjalë të bukura, Merita ia uron ditëlindjen vajzës së...

0
Në familjen Muqiqi sot ka festë, kjo pasi vajza e Nysretit dhe Meritës, Albiona, sot e feston ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes së saj, një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24