Ballina Etiketimet ALBINI

Etiketim: ALBINI

Pse Vjosa Osmani dhe jo Albin Kurti në samitin BE-Ballkani Perëndimor?

0
Albin Kurti të martën e ndoqi nga Prishtina samitin e liderëve të Bashkimit Europian me liderët e Ballkanit Perëndimor. Edhe pse ngjarja po mbahej...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24