Ballina Etiketimet Albës

Etiketim: Albës

Albës i vjen vera

0
Alba Hoxha sot ka ‘ngritur’ temperaturat. Kjo se, ajo ka hedhur një video shumë të nxehtë nga Dhërmia. Ajo kishte veshur vetëm bikine dhe bënte lëvizje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24