Ballina Etiketimet Albert

Etiketim: Albert

Njihuni me historinë e Albert Mahmutaj, kampioni që sot shet fiq

0
Kampioni Albert Mahmutaj i cili fitoi vendin e dytë në 2005 në kampionatin botëror të arteve marciale në Tokio të Japonisë, sot shet fiq...

Thellohet skandali/ Enkela Prifti dhe Albert Dervishi, 2 zyrtarët e Policisë...

0
Në kupolën drejtuese të Policisë së Shtetit, institucioni që duhet të jetë garant për zbatimin e ligjit, ka zyrtarë që e shkelin hapur atë.Zv....

“Shpërthen” Albert Kastrati: Më ka shku jeta pas Prishtinës – kryesia...

0
Skuadra e Prishtinës ka humbur ndaj Trepçës 89′ në stadiumin “Riza Lushta”. Kjo humbje nuk është pritur aspak mirë nga “Tigri”, ish kryetari i “Plisave”...

Vrau shokun me çekiç dhe ia ndau trupin në pjesë, kërkohet...

0
Vrau shokun me çekiç dhe ia ndau trupin në pjesë, kërkohet burg përjetë për Albert Zekajn Albert Zekaj nga Kopliku, njeriu që masakroi barbarisht me...

Fakte Interesante te Pabesueshme Per Albert Ajnshtajn (SHQIPtube)

0
Fakte Interesante te Pabesueshme Per Albert Ajnshtajn (SHQIPtube)

Ditë e keqe për Albert Bunjakun

0
Sulmuesi i Kosovës, Albert Bunjaku, me ekipin Viktoria Koln patën një ditë të keqe, duke pësuar humbje në udhëtim me rezultat 4:2 nga Braunschweig-u,...

“Babalja”, Albert Veliu drejt ekstradimit ne Shqiperi – Lajmi i Fundit...

0
I pandehuri i katërt në procesin e njohur si “Babalja”, i cili është edhe njeriu kyç, Albert Veliu, është në prag...

“Babalja”/ Salianji përballet me avokatin e Geron Xhafajt: Denoncimet e PD...

0
Ish–deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, i akuzuar për kallëzim të rremë në procesin e njohur si “Babalja” dha shpjegimet e tij në gjykatën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24