Ballina Etiketimet Albert Krasniqi

Etiketim: Albert Krasniqi

Supremja vërteton dënimin me burgim ndaj Skënder Krasniqit për vrasjen e djalit të tij nga pakujd…

Supremja vërteton dënimin me burgim ndaj Skënder Krasniqit për vrasjen e...

0
Gjykata Supreme e Kosovës ka refuzuar kërkesën e përbashkët për mbrojtje të ligjshmërisë të ushtruar nga avokatët Ramiz dhe Fanol Krasniqi, në rastin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24