Ballina Etiketimet Albëries

Etiketim: Albëries

U bë 48 vjeçare, kaq seksi duket motra e Albëries

0
Krahas emrit të motrës dhe fëmijëve, u bë e njohur. Antigona Ramosaj ka festuar ditëlindjen dhe është bërë 48 vjeçe. Ajo në Instagram ka hedhur një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24