Ballina Etiketimet Albërie

Etiketim: Albërie

Albërie Hadërgjonaj i kthehet Spiropalit: Ha m**, ik shko në shtëpi...

0
Ministrja e Shtetit për Marrëdheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka humbur paksa qetësinë gjatë seancës plenare sot në Kuvend. Gjatë një debati me deputeten...

Albërie Hadërgjonaj dhe të bijat “çmendin“ Turqinë: fotot nga hoteli luksoz!

0
Albërie Hadërgjonja nuk njihet më: ajo duket si motra e dy vajzave të saj në fotot e fundit, të realizuar në në Turqi. Albërija, Anxhelina,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24