Ballina Etiketimet Albcontrol

Etiketim: Albcontrol

Albcontrol dhe ASHNA nënshkruajnë marrëveshjen për hapjen e korridorit ajror Shqipëri-Kosovë

0
Në një kohë kur Aviacioni Civil në të gjithë botën, po kalon një periudhë shumë të vështirë për shkak të masave parandaluese kundër COVID-19,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24