Ballina Etiketimet Albatrit Muqiqi

Etiketim: Albatrit Muqiqi

Me një video të shkurtër, Albatrit Muqiqi paralajmëron këngën e re

Me një video të shkurtër, Albatrit Muqiqi paralajmëron këngën e re

0
Albatrit Muqiqi ka paralajmëruar këngën e re, të cilën do ta sjellë të kompletuar edhe nga ana vizuale.Këngëtari i ka njoftuar fansat e tij...
Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve shqiptarë

Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve...

0
Sot (e martë) shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas.Viteve të fundit është bërë si një lloj feste shumë e njohur thuajse në të gjithë botën,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24