Ballina Etiketimet Albanologjike

Etiketim: albanologjike

Akademia e Shkencave dhe Arkivat marrëveshje në fushën e studimeve albanologjike

0
Akademia e Shkencave dhe Drejtoria e Përgjithshme e Arkivave nënshkruan një marrëveshje në fushën e studimeve albanologjike.Ky hap krijon kushtet për zbatimin e një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24