Ballina Etiketimet Albano

Etiketim: Albano

Albano Bogdo rrëfen përballjen me ankthin dhe sulmet e panikut: Ikja...

0
Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo ka rrëfyer për herë të parë problemet e tij me depresionin. Ai ishte i ftuar mbrëmjen e...

“E nxora nga shtëpia natën dhe i hodha rrobat nga ballkoni”,...

0
Dy ditë më parë bëri bujë deklaratë e aktorit Albano Bogdo, i cili i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, tregoi një rast kur të...

Cfare iu gjet ne banese xhaxhait te vellezerve Griseldo e Albano...

0
Diten e sotme Policia e ka vënë në pranga xhaxhain e vëllezërve Griseldo dhe Albano Kusi, të cilët janë ende në...

Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo – Lajmi i Fundit –...

0
Aktori mjaft i dashur për publikun shqiptar, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident. Makina taksi me të cilën udhëtonte,...

Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo – Lajmi i Fundit

0
Aktori mjaft i dashur për publikun shqiptar, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident. Makina taksi me të cilën udhëtonte,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24