Ballina Etiketimet Albanit

Etiketim: Albanit

Nusja e Albanit ka shumë shije, shikoni si e ka zbukuruar...

0
Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun. Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë...

Djali i Bietës dhe Albanit mbush 3 vjeç, momente nga fryrja...

0
Ditën e sotme djali i moderatores Bieta Sulo dhe gazetarit Alban Dudushi, Kroi Art mbush 3 vjeç. Vogëlushi po rritet dita ditës, duke iu shtuar...

Mahnit gruaja e Albanit

0
Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, Fjolla është ndër gratë më të komentuara të artistëve. Fjolla është mjaft aktive në rrjete sociale, në të...

Fundjava e Albanit, Bietës e Kroit na e bëri zili të...

0
Ndonëse jemi në ditët e fundit të tetorit, duket se ‘vera’ këtë vjeshtë nuk do të largohet. Temperatura me të cilat lirshëm mund të bësh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24