Ballina Etiketimet Albanin

Etiketim: Albanin

Beatrix uron vëllain e saj, Albanin për ditëlindje: Ti je mbreti dhe heroi im

Beatrix uron vëllain e saj, Albanin për ditëlindje: Ti je mbreti...

0
Sot po feston ditëlindjen këngëtari i njohur, Alban Ramosaj.Dhe në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urime të shumta nga ana...

Marsela Çibukaj zbulon arsyen e dobësimit, ka një falënderim për Albanin...

0
Kohëve të fundit këngëtarja e njohur Marsela Çibukaj ka humbur shumë në peshë, duke ardhur në formën më të mirë që mund ta kemi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24