Ballina Etiketimet Albani

Etiketim: Albani

Albërie Hadërgjonaj: Po të kishte shkuar Albani të paktën do të hynte në finalen e Eurovision

Albërie Hadërgjonaj: Po të kishte shkuar Albani të paktën do të...

0
Shqipëria këtë vit u përfaqësua në Eurovision nga Ronela Hajati pas fitores në Festivalin e RTSH-së duke lënë këngëtarin Alban Ramosaj në vend të...

Albani del për kafe me gruan e tij, e gjithë vëmendja...

0
Këngëtari i mirënjohur shqiptar , Alban Mehmeti po vazhdon të jetë tejet i dashur për publikun. Ai u bë i njohur për publikun në moshë...

Shaka e Bietës, apo ka ikur vërtet Albani!

0
Me mbylljen e këtij sezoni, televizioni kombëtar "Top Channel", duket se ka nisur paralelisht edhe sezonin e ndryshime të mëdha. Shumë emra të njohur të...

Albani dhe Miriami nisin ditën në plazh

0
Shumë nga yjet e estradës shqiptare kanë filluar pushimet pas izolimit disa mujor për shkak të pandemisë Covid-19. Njëjtë kanë vepruar edhe çifti i famshëm...

Si duket Duam tani? Albani ndan si rrallëherë pamjen e plotë...

0
  Miriam Cani ka ndarë herë pas here momente të ndryshme me dy fëmijët e dsaj duke treguar se kohën pranë tyre e shijon maksimalisht. Së...

Albani ndanë foton familjare dhe gjithë vëmendjen e merr Duam

0
Në një ditë të bukur si kjo e sotmja, natyra është zgjedhja e gjithësecilit, përfshirë edhe familjen Skënderaj. Këta të fundit kanë vendosur të shfrytëzojnë...

Janë zënë? Albani merr në telefon Nikin, modelja e injoron

0
Këngëtari Alban Ramosaj është përfolur gjatë në media për një lidhje me vajzën e biznesmenit të njohur Mihal Delijorgji, Nikin. Madje është aluduar se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24