Ballina Etiketimet Albana Osmani

Etiketim: Albana Osmani

Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve shqiptarë

Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve...

0
Sot (e martë) shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas.Viteve të fundit është bërë si një lloj feste shumë e njohur thuajse në të gjithë botën,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24