Ballina Etiketimet Alban

Etiketim: Alban

Flet i emocionuar vëllai i Dr. Florit: Pse vendosa t’i vë...

0
Alban Kondi është një emër i njohur në muzikën shqiptare, jo vetëm si anëtar i grupit “Produkt 28”, por edhe si vëllai i Doktor...

U akuzua për blerje klikimesh, reagon Alban Ramosaj

0
CEO i “Acromax” ka qenë së fundmi i ftuar në programin ‘Ndryshe’, ku ka folur pikërisht për klikimet e blera nga artistët shqiptarë në...

Video/Alban Ramosaj publikon klipin sensual të këngës së re

0
  Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Alban Ramosaj, ka prezantuar së fundmi këngën e re. “A je me najkon” mban titullin ky projekt, që vjen...

Vrau fqinjin se ndërhyri në konflikt/ Gjykata e Tiranës lë në...

0
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Alban Menerin, i cili i mori jetën fqinjit të tij Nikolin Stakës, pasi e goditi me grushte. Mësohet...

Alban Cali rrëfen si i shpëtoi sulmeve në Kiev

0
"Nëse nis lufta do të vij në Shqipëri".Kjo ishte ajo çfarë Alban Cali deklaroi nga Kievi më 8 Shkurt 2022. Albani është ndër të...

Studimi shqiptar për Covid-19/ Alban Ylli: Qarkullimi i virusit është në...

0
Një grup epidemiologësh dhe imunologësh nën drejtimin e dy profesorëve Genc Sulccebe dhe Alban Ylli, kanë ndërmarrë dhe po zhvillojnë një studim në lidhje...

Dilema për bashkëpunim, Flori Mumajesi ironizon Alban Skënderaj

0
Flori Mumajesi ka konfuzuar të gjithë fansat e tij këtë të dielë për një bashkëpunim të mundshëm me Alban Skënderaj. Në fillim, këngëtari ka publikuar...

E tha Flori më në fund ‘A do ketë këngë me...

0
A do ndodhi dueti në mes Alban Skenderaj ft Flori Mumajesi? Në videon e fundit që ka postuar Flori në Instgram i  thotë të gjitha,transmeton...

Flori dhe Alban Skenderaj së shpejti me një bashkëpunim?

0
Flori Mumajesi dhe Alban Skenderaj kanë dhënë sinjalet e para për një duet. Flori Mumajesi dhe Alban Skenderaj janë dy emra mjaft të pëlqyer në...

Përballja me koronën, mjeku Alban Ylli: Kështu mund të shpëtojmë qindra...

0
Eksperti i shëndetit Publik Alban Ylli në një videomesazh në rrjetin social “Facebook” ka paralajmëruar qytetarët të tregohen të kujdesshëm ndaj COVID-19. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24