Ballina Etiketimet Alban Ramosaj

Etiketim: Alban Ramosaj

“Nuk duhej ta përfaqësonte Shqipërinë në Eurovision sepse është nga Kosova”, Alban Ramosaj reagon…

“Nuk duhej ta përfaqësonte Shqipërinë në Eurovision sepse është nga Kosova”,...

0
Tema e Eurovisionit këto është më e diskutuara në rrjetet sociale dhe mediat online.Mos-kualifikimi i Ronela Hajatit në finalen e madhe dhe përfaqësimi i...
Alban Ramosaj mohon se ka dhënë deklaratë për humbjen e Ronelës në gjysmëfinalen e Eurovision: Ka…

Alban Ramosaj mohon se ka dhënë deklaratë për humbjen e Ronelës...

0
Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision 2022, Ronela Hajati nuk arriti që të kualifikohet në finalen e festivalit.Në gjysmëfinale që u zhvilluar mbrëmë (e martë)...
Shakaja e Alban Ramosajt për 1 prill, thotë se do të jetë pjesë e serialit “House of the Dragon”

Shakaja e Alban Ramosajt për 1 prill, thotë se do të...

0
Sot (1 prill) shënohet Dita e Gënjeshtrave dhe në disa vende e festojnë këtë ditë në mënyrë të ngjashme duke bërë shaka me të...
Beatrix uron vëllain e saj, Albanin për ditëlindje: Ti je mbreti dhe heroi im

Beatrix uron vëllain e saj, Albanin për ditëlindje: Ti je mbreti...

0
Sot po feston ditëlindjen këngëtari i njohur, Alban Ramosaj.Dhe në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urime të shumta nga ana...
Artistët shqiptarë mbështesin fushatën për anëtarësimin e Kosovës në NATO

Artistët shqiptarë mbështesin fushatën për anëtarësimin e Kosovës në NATO

0
Një fushatë e qytetarëve të Kosovës për anëtarësim në NATO është bërë virale në rrjetet sociale.Shumë përdorues në Twitter kanë përdoruar hashtagun #KosovoInNATO, kësaj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24