Ballina Etiketimet Alban Hoxha

Etiketim: Alban Hoxha

E hoqi nga Instagrami dhe iu shty martesa me Alban Hoxhën, reagon Çiljeta Xhilaga

E hoqi nga Instagrami dhe iu shty martesa me Alban Hoxhën,...

0
Artistja e njohur nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga, prej shumë vitesh po shijon një lidhje dashurie.Ajo ka nisur një romancë me portierin e Partizanit, Alban...
Çiljeta Xhilaga me dedikim për partnerin në gjashtë vjetorin e lidhjes së tyre

Çiljeta Xhilaga me dedikim për partnerin në gjashtë vjetorin e lidhjes...

0
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga, po shijon prej vitesh një lidhje dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën.Dyshja sot (e hënë) kremtojnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24