Ballina Etiketimet AlBaghdadi

Etiketim: alBaghdadi

Rrëfehet adoleshentja që mbahej si skllave seksi nga al-Baghdadi

0
Në muajt e tij të fundit në arrati, udhëheqësi i grupit të Shtetit Islamik, Abu Bakr al-Bagdadi, ishte i acaruar, i trembur nga tradhtarët,...

Hollësi të reja mbi operacionin në të cilin u vra Al-Baghdadi

0
Zyrtarët amerikanë po publikojnë hollësi të tjera nga operacioni i rrezikshëm ushtarak i së shtunës që eliminoi udhëheqësin e organizatës Shteti Islamik Abu Bakr...

Abu Bakr al-Baghdadi është vrarë, por roli i tij ka qenë...

0
Operacionet amerikane të shtunën dhe të dielën kanë rezultuar në vdekjen e udhëheqësit të grupit militant të Shtetit Islamik (ISIS) Abu Bakr al-Baghdadi dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24