Ballina Etiketimet Alarmuan

Etiketim: alarmuan

Mjeku: Veprimet e tregtarëve janë kriminale, alarmuan qytetarët

0
Zëvendësministri i Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Getoar Mjeku, vlerëson se veprimet e tregtarëve me ngritjen e çmimit të vajit gjatë dy ditëve të fundit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24