Ballina Etiketimet Alarmojnë

Etiketim: alarmojnë

Krimet në vend alarmojnë Ardi Veliun, paralajmëron ‘tërmet’ në Policinë e...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka zhvilluar një takim analizë me drejtues të Policisë së Tiranës dhe të Elbasanit ku...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24