Ballina Etiketimet Alarmohet

Etiketim: alarmohet

Alarmohet aeroporti i Zyrihut/ Shqiptari vjedh automjetin dhe niset drejt Brazilit

0
Aeroporti i Zyrihut është alarmua nga një shqiptar. Mediat e huaja raportojnë se 27-vjeçari shqiptar ka hyrë pa autorizim në ambientet e aeroportit të Zyrihut në...

Alarmohet familja e shqiptarit 46-vjeçar, i zhdukur prej 5 ditësh

0
Një emigrant shqiptar në Greqi rezulton i zhdukur prej pesë ditësh kjo u bë e ditur kur familjarët e tij të alarmuar, kanë denoncuar...

Foto/ Zhduket një i moshuar në Divjakë, alarmohet vajza: Më ka...

0
Një i moshuar është zhdukur në Divjakë, pasi është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Vajza, shtetësja me iniciale I. G., bën me...

Turqia dërgon anijet në Mesdhe, alarmohet Greqia

0
Turqia njoftoi dërgimin e anijeve për të kërkuar naftë dhe gaz në zonën e diskutueshme të Mesdheut lindor, veprim ky që rrit tensionet me...

Alarmohet bota, shpërthim i fuqishëm pranë tuneleve të raketave në Iran...

0
Analistët konsiderojnë se shpërthimi i djeshëm në malet e Iranit që është dëgjuar edhe në Teheran, ka ndodhur në zonën ku gjendet sistemi i...

Alarmohet Manchester City, Aguerro ka pësuar lëndim të rëndë

0
Sergio Aguerro duket se ka pësuar një lëndim të rëndë dhe mund të mungoj gjatë. Ai u zëvendësua dje në fund të pjesës së parë...

Pritet largimi i Silvës nga PSG-ja, alarmohet Milani

0
Thiago Silva pritet të largohet nga Paris Saint-Germaini në fund të këtij sezoni, lajm ky që i ka alarmuar Evertonin e Carlo Ancelottit dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24