Ballina Etiketimet Alarmin

Etiketim: alarmin

“The Sun” ngre alarmin: TikTok-u, gomonia që siguron udhëtimet e emigrantëve...

0
Mediat sociale, kryesisht TikTok është kthyer në një rrjet që i shërben grupeve kriminele për të promovuar kalimin e emigrantëve drejt kanalit të La...

Psikologia jep alarmin: Kujdes kur fëmija juaj të shohi këtë arush/...

0
Teknologjia është shndërruar në një domosdoshmëri për jetën e gjithësecilit, duke pasur efekte pozitive. Por përdorimi masiv i teknologjisë po jep efektet anësore që...

Studiuesit ngrenë alarmin, si po ndikon në plakjen tuaj qëndrimi para...

0
Me kënaqësitë dhe fantazitë që sjellin smartphon-ët, shumë njerëz kalojne orë të gjata duke i ngulur sytë në telefonat e tyre. Përveçse mund të ketë...

Zhduket 14-vjeçari në Tiranë, nëna jep alarmin: Iku dje nga shtëpia...

0
Një fëmijë i mitur nga Tirana është zhdukur që prej ditës së djeshme duke humbur kontaktet me familjarët. Ka qenë mamaja e 14-vjeçarit që ka...

Eksperti i sigurisë jep alarmin: Do të ketë trazira të mëdha...

0
Tiranë- Më 25 maj në Tiranë do të zhvillohet finalja e madhe e Conference League mes Romës dhe Feyenoord.Rreth 20.000 tifozë italianë dhe holandezë...

Diplomati i njohur jep alarmin: Ëshë shumë e rëndë! Nuk i...

0
Diplomati i njohur, Agim Nesho u shpreh se situata është shumë e rëndë në Ukrainë, sepse nuk dihet fundi kësaj krize.I ftuar në një...

Rojet e kullave dhanë alarmin, tre të mitur shpëtohen nga mbytja...

0
Tre shtetas të mitur janë shpëtuar nga mbytja në Plazhin e Divjakës. Bëhet fjalë për të miturit e moshave 12, 13 dhe 17 vjeç,...

Ndotja plastike, shkencëtarët lëshojnë alarmin

0
Nëse bota do të ndërmerrte një përpjekje të menjëhershme dhe të koordinuar globalisht për të reduktuar konsumin tonë të plastikës, sërish do të kishte...

Manastirliu jep alarmin e madh per COVID-in: Shumë shpejt ezaurojmë kapacitetet...

0
Manastriliu në Kuvend: Dy spitalet COVID po mbushen, apel për të vendosur të gjithë maskën për të ulur numrin e të prekurve “Do të...

Trump jep alarmin: Koronavirusi ka gjasa të përkeqësohet më tej, përpara...

0
Presidenti Donald Trump, i cili rifilloi të martën seancat e përditshme të informimit për pandeminë e koronavirusit, tha se me numrat e rasteve që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24