Ballina Etiketimet Alarmant

Etiketim: alarmant

Të dhënat për COVID-19, Shqipëria renditet e parafundit dhe me nivel...

0
Një prej institucioneve kërkimore prestigjioze, DKG “Deep Knowledge Group” pasi ka analizuar të dhënat e COVID-19 bazuar në informacionet e WHO, Worldometers, CDC, Johns...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24