Ballina Etiketimet Alaj

Etiketim: Alaj

Ibër Alaj emërohet sekretar i përgjithshëm…

0
Takim përshëndetës me ish-sekretarin e MKRS-së, Veton Firzi pas përfundimit të mandatit të tij. Me këtë rast, ministrja Vlora Dumoshi, e falënderoi dhe e vlerëzoi...

Ibër Alaj e konfirmon, disa ndeshje po hetohen në Kosovë për...

0
Drejtori i Departamentit të Sportit në MKRS, Ibër Alaj, ka konfirmuar hetimet për kurdisjen e ndeshjes Trepça ‘89 – Llapi. Alaj ka theksuar që janë në...

Ibër Alaj, drejtor në DSK, i drejtohet opinionit

0
Drejtori i Departamentit të Sportit të Kosovës, Ibër Alaj, i drejtohet opinionit sportiv, në lidhje me gjendjen që po kalon Kosova.  Ai ka shkruar...

Ibër Alaj me një deklaratë, dridh sportin e Kosovës! Ja pse

0
Një deklaratë e drejtorit të Departamentit të Sportit të Kosovës, Ibër Alaj, padyshim se ka dridh shumë sporte të Kosovës, që kanë pritur të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24