Ballina Etiketimet AlAin

Etiketim: alAin

Forcat turke dhe rebelët marrin kontrollin mbi qytetin Ras al-Ain

0
Mediat turke raportojnë se forcat turke dhe aleatët e tyre nga radhët e rebelëve sirianë kanë marrë kontrollin mbi qytetin Ras al-Ain në veri-lindje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24