Ballina Etiketimet Alain Delon

Etiketim: Alain Delon

Alain Delon dëshiron të bëjë vetëvrasje të asistuar – aktori shkruan letrën lamtumirëse

Alain Delon dëshiron të bëjë vetëvrasje të asistuar – aktori shkruan...

0
Alain Delon, aktori që dikur konsiderohej si "mashkulli më i bukur në botë", nuk dëshiron të jetojë më dhe ka kërkuar që t'i nënshtrohet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24