Ballina Etiketimet Alaba

Etiketim: Alaba

Alaba mision i pamundur

0
Anësori brazilian, Emerson Palmeiri, për të tretën javë radhazi ka përfunduar në tribunë, pasi trajneri i Chelseat, Franck Lampard, ka besuar te të tjerë...

Dy udhëtime në Milano, Alaba i joshur nga ideja Inter!

0
Pas blerjes së Hakimit nga Real Madrid për korsinë e djathtë, Inter gjithashtu ëndërron shumë për krahun e majtë dhe – sipas asaj që...

Alaba në Manchester City? “E ka refuzuar rinovimin e kontratës”

0
Përveç Thiago Alcantarës, edhe mbrojtësi David Alaba nuk ka pranuar rinovimin me Bayern Munich. Këtë e ka konfirmuar shefi ekzekutiv i Bayern Munich, Karl Heinz...

David Alaba paralajmëron rivalët e Bayernit

0
Mbrojtësi austriak i Bayern Munchenit, David Alaba ka folur për mediat gjermane pas fitores ndaj Dussledorf-it në ligë. “Jemi shumë ambiciozë. Atmosfera brenda skuadrës është...

Alaba: Atij do t’i jem gjithmonë mirënjohës

0
David Alaba ka folur për Franck Ribery, duke e cilësuar si një person thelbësor për rritjen e tij te Bayern Munich.  “Është vëllai im i...

David Alaba do të transferohet në Premeirligë?

0
Chelsea janë të interesuar të nënshkruajnë me mbrojtësin e Bayern Munich, David Alaba, sipas ekspertit të transferimeve, Guillem Balague. Duke folur në llogarinë e tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24