Ballina Etiketimet Al

Etiketim: al

Kristiano Ronaldo në telashe, CR7 pa skuadër edhe pas transferimit tek...

0
Telashet për Kristiano Ronaldon nuk kanë të mbaruar. Pas dënimit prej 2 ndeshjesh që mori nga Federata Angleze gjatë kohës kur luante te Mançester...

​Al Trade për nder të Ditës së Fëmijëve mbjell fidanë në...

0
1 Qershori është Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve. Në këtë ditë përveç se vlerësohen fëmijët e në të njëjtën kohë sakrificat e prindërve që i...

Nxjerrja nga ferri i “Al Hol” i 13 shqiptarëve, mungon sërish...

0
Një tjetër operacion evakuim-shpëtimi është realizuar në kampin famëkeq të "Al Hol"-it. Disa grupe ekspertësh anti-terrori kanë mundur të ndërhyjnë dhe të nxjerrin nga...

Shpërthen bombola e gazit në Tiranë, një i plagosur

0
Një bombol gazi ka shpërthyer në Tiranë ndërsa policia tha se ngjarja ka sjellë plagosjen në këmbë të një personi i cili ndodhet jashtë...

Liroi kamionin me dru të paligjshme, arrestohet polici që ka shërbyer...

0
DIBËR – SHÇBA ARRESTON 1 PUNONJËS POLICIE DHE SHPALL NË KËRKIM NJË SHTETAS, PËR PRERJE E DËMTIM TË PYJEVE Drejtoria Rajonale e SHÇBA Dibër,...

Pjesë e OFL, SHÇBA arreston punonjësin e Policisë, ka dyshime për...

0
Një punonjës policie pjesë e OFL është arrestuar ditën e sotme nga SHÇBA. Policia ka konsumuar veprën penale të korrupsionit. Ndërkohë për më...

Humbin jetën tre pacientë tek Infektivi, ja sa raste të reja...

0
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike të 24 orëve të fundit në vendin tonë. Situata paraqitet serioze ku vijon...

Britania shpiku vaksinën kundër COVID, ambasada jep lajmin: Rezultatet e testimit...

0
Pas lajmit të mirë se vaksina e zhvilluar nga Universiteti i Oksfordit, e quajtur ChAdOx1 kundër Covid-19, ka dhënë rezultate pozitive, universiteti ka dhënë...

Tritol banesës në Tiranë, policia fillon hetimet

0
Nje sasi tritoli ka shperthyer ne nje banese ne Laprake nderkohe qe policia ka nisur hetimet per ngjarjen. Tiranë/Informacion paraprak Më datë 21.07.2020, rreth...

Ndalimi i hapjes së bareve të natës dhe diskove, artistët, punonjësit...

0
TIRANA Artistë, punonjës dhe pronarëve të bareve, pub-eve dhe diskove të natës janë ngritur në protestë kundër aktit normative të qeverisë para kryeministrisë. Ata nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24