Ballina Etiketimet Akuzave

Etiketim: akuzave

Çuçi përballë akuzave të Salianjit: Të lëmë sherrin, le të mendojmë...

0
Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi i thirrur në interpelancë nga deputeti, Ervin Salianji ka se duhet lënë pas politika e sherrit, pasi qeveria dhe...

Debat për çmimin e naftës/ Kryeministri i përgjigjet akuzave të deputetëve...

0
Shifrat e ekonomisë dhe rritja e çmimeve përplasi opozitën me kryeministrin ne foltoren e Kuvendit. Edhe pse kishin të njëjtin burim të dhënash me...
Përkundër akuzave të reja nga ish-burri, Kim Kardashian duket e pashqetësuar ndërsa merr poza pro…

Përkundër akuzave të reja nga ish-burri, Kim Kardashian duket e pashqetësuar...

0
Kim Kardashian u pa me një kombinim interesant të dollakëve me bluzën e shkurtër në një fotosesion për markën e saj të veshjeve "Skims"...

Kryemadhi i përgjigjet akuzave të medias austriake: Sponsorizim nga Gugallja dhe...

0
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka reaguar ndaj akuzave të ngritura nga një media austriake, sipas së cilës ajo dhe presidenti...

Bordi i ShSKUK-së reagon pas akuzave nga deputetët e Komisionit për...

0
Bordi i ShSKUK-së ka reaguar në lidhje me, siç i kanë quajtur ata, "manipulimet me disa të dhëna të paraqitura nga disa deputetë të...

Rama u përgjigjet akuzave të opozitës për segmentin Milot-Fier: Si duket...

0
Fill pas kritikave të opozitës se kostoja PPP e projektit Milot-Fier do të kushtojë shtatë herë më shtrenjtë se autostrada që lidh Kroacinë me...

Manastirliu i përgjigjet akuzave të opozitës: Mos bëni politikë me koronavirusin

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu u është përgjigjur akuzave të Partisë Demokratike lidhur me situatën e krijuar nga koronavirusi në vendin tonë. Manastirliu me...

Ramos i kundërpërgjigjet Piques, pas akuzave për referim

0
Qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, thotë se njerëzit nuk duhet të imagjinojnë gjëra kur flasin se a po favorizohet klubi madrilen nga vendimet...

DASH: Ngritja e akuzave nga Prokurori i Specializuar, hap përpara për...

0
Një zëdhënës i Departamentit të Shtetit i tha Zërit të Amerikës se Shtetet e Bashkuara inkurajojnë Gjykatën Speciale për Kosovën dhe Zyrën e...

Zhduk krahun me ‘magji’? Luana Vjollca i përgjigjet akuzave: S’po më...

0
Luana Vjollca është akuzuar për photoshop pasi publikoi një foto ku nuk i dukej pjesa e krahut. Por moderatorja i ka mohuar këto akuza, ndërsa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24