Ballina Etiketimet Akullorja

Etiketim: akullorja

Jamie Oliver: Kjo është akullorja më e mirë nga dredhëzat me...

0
Për shumicën e njerëzve dredhëzat janë pemë të preferuara, ndërkaq aromë specifike u japin edhe tortave, krepave dhe gurabijeve Akullorja nga dredhëzat megjithatë është diçka...

E keni ngrënë gabim: Ja si duhet shijuar maksimalisht akullorja

0
Deri më tani, rezulton se në të vërtetë e keni ngrënë akulloren në mënyrë të gabuar, sipas markës së akullores me kalori të ulët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24