Ballina Etiketimet Akullnaja

Etiketim: Akullnaja

Akullnaja në Itali/ Mbulohet me mushama gjigande

0
Një mushama gjigande, e bardhë, shpaloset, duke fituar shpejtësi ndërsa mbulon sipërfaqen e madhe të akullit. Vera ka mbërritur dhe akulli alpin po mbrohet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24